Co kryje się za pękniętą szybką?

Co kryje się za pękniętą szybką?

Rozbity ekran telefonu to nie tylko wada estetyczna. Pęknięta szybka z pewnością przyczynia się do znacznie szybszego rozładowywania, nadmiernego przegrzewania się i przedwczesnego zniszczenia baterii. Ponadto nieszczelny ekran znacznie zwiększa emisję szkodliwego promieniowania z Twojej komórki, a Ty nieświadomie narażasz własne zdrowie na szwank. Nie wspominając już o tym, że zniszczenie telefonu może dalej się pogłębiać – do wewnątrz z łatwością przedostaje się np. para wodna z otoczenia.

Naprawa Apple Katowice – kompleksowa diagnoza

Czy pamiętasz, jak doszło do uszkodzenia Twojego sprzętu? Jeśli powiesz fachowcom, których zatrudnia serwis Apple Katowice, w jaki sposób przednia szybka w telefonie uległa zniszczeniu (uderzenie twardym przedmiotem, upadek z wysokości, itp.), będą wiedzieli, jakich innych usterek można spodziewać się wewnątrz. Co zrobić, by telefon od Apple działał jak nowy? Bez dwóch zdań – trzeba niezwłocznie wymienić ekran oraz dowiedzieć się, czy wszystko w porządku z całym wnętrzem Twojego iPhone’a.

Serwis iPhone, iPad i MacBook – Katowice

Na Śląsku działa wiele punktów usługowych, które trudnią się usuwaniem uszkodzeń – naprawą iPhone’a i innych gadżetów od Apple, jednak nie wszystkie serwisy napraw pozbywają się usterek dosłownie na poczekaniu. Trzydzieści minut, bo tyle średnio trwa naprawa iPhone’a w zupełności wystarcza nie tylko na wymianę pękniętej szybki, ale i na pełną diagnozę stanu telefonu.

Co więcej, fachowcy w przypadku wykrycia usterki zamienią w tym samym czasie wadliwe elementy na fabrycznie nowe części. W serwisie z powodzeniem naprawiają wszystkie urządzenia mobilne, więc możesz śmiało powierzyć temu serwisowi Apple także swojego MacBooka oraz iPada.