4 powody, dla których musisz wymienić zbitą szybkę w iPhone

4 powody, dla których musisz wymienić zbitą szybkę w iPhone

Stłuczone szkiełko wyświetlacza w komórce to nie tylko problem estetyczny. Dotykowy ekran pojemnościowy, na którym pojawiły się pęknięcia, wcale nie działa tak jak powinien. Poniżej podajemy kilka mocnych argumentów za tym, dlaczego trzeba oddać iPhone’a do naprawy.

1. Telefon niszczy się znacznie szybciej

Czy wiesz o tym, ze przy kolejnych uderzeniach rysy mogą się pogłębić, a szkło w całości się wykruszyć? To niebezpieczne. Przy uderzeniu, np. o ziemię, w rezultacie którego pojawiły się pierwsze pęknięcia, iPhone jako urządzenie elektroniczne uszkadza się poprzez dopływ np. czynników atmosferycznych z zewnątrz. Zamiast liczyć na cud, przynieś swój smartfon z nadgryzionym jabłkiem w logo do serwisu telefonów – naprawa Apple Katowice to bardzo dobre rozwiązanie.

2. Odłamki szkła są niebezpieczne

Przeciętny ekran zrobiony z Gorilla glass kruszy się na małe, ostre odłamki. Ktokolwiek dotyka pękniętego wyświetlacza, naraża swoje dłonie na mikro-skaleczenia. W ekstremalnych sytuacjach kawałeczki szkła mogą wpaść do oka (gdy ktoś nieświadomie przeniesie okruszki Gorilla Glass na opuszce palca, pocierając okolice oczu). Zamiast jechać na ostry dyżur, zdecydowanie lepiej odwieźć sprzęt do punktu usługowego takiego jak serwis Apple Katowice są miejscem które obfituje w tego typu usługi.

3. Nieczytelny ekran iPhone? Konieczna naprawa!

Rysy na wyświetlaczu powodują, ze musisz przewijać zawartość ekranu tak by ominąć pęknięcia. W przypadku bardzo precyzyjnej treści, takiej jak mapy, powoduje to problemy z czytelnością obrazu, a także z przemęczaniem wzroku. Jeżeli zaś używasz komórki jako nawigacji samochodowej, to lekceważenie zbitego wyświetlacza jest wręcz karygodne! Sprawna i szybka naprawa iPhone Katowice pomoże Ci ominąć wszelkie trudności – fachowcy wymienią szkło oraz zdiagnozują i usuną wszelkie pozostałe usterki.

4. Szkodliwe promieniowanie zza zbitego wyświetlacza

Wiemy, że urządzenia mobilne nie są do końca obojętne dla naszego zdrowia. Szczególnie, jeśli korzystamy z uszkodzonych telefonów, tabletów lub notebooków. Miej na uwadze, że pęknięta matryca wyświetlacza w laptopie jest równie szkodliwa, jak potłuczona szybka telefonu lub tabletu. Twoim kłopotom zaradzi w takiej sytuacji kompleksowy punkt naprawy sprzętu Apple – serwis macBook i iPad Katowice. Poznaj fachowców, którym bez obaw możesz powierzyć swoje skarby od Apple, tak aby dłużej cieszyć się ich użytkowaniem!