Szykownie i kobieco w rozmiarze XXL

Szykownie i kobieco w rozmiarze XXL

Panie o pełnych kształtach jeszcze kilka lat temu miały ogromny problem ze znalezieniem dla siebie kobiecych i modnych strojów. Dzisiaj to już przeszłość. Bez problemu panie o pełniejszych kształtach mogą kupić zarówno modne stroje na co dzień, jak i sukienki na wesele XXL.

Jakie fasony są dla nich najlepsze?

Właścicielki nie tylko pełniejszych kształtów powinny szukać dla siebie fasonów, które ukryją niedoskonałości sylwetki i podkreślą jej walory. Idealny wybór to sukienki na wesele XXL o kopertowym kroju. Dzięki temu, że sukienki na wesele XXL mają kopertowe zapięcie, tkanina sprytnie maskuje biodra, podkreśla talię i bardzo ładnie układa się na biuście. W efekcie sylwetka wygląda bardzo kobieco. Modna od kilku lat koronka to tkanina, która w przypadku sukienek w dużych rozmiarach sprawdza się idealnie. Ażury są wyjątkowo kobiece, to klasyka, która zawsze jest na czasie. Najlepsze sukienki dla pań o bardziej pełnych kształtach mają krój litery A. Dzięki temu, że mają one rozszerzany dół ukrywają szerokie uda i biodra. Jeśli chodzi o długość, dobrze sprawdzają się te sięgające delikatnie przed kolana.

Czego powinny unikać panie o pełnych kształtach?

Nie polecane są kreacje, które mają bardzo mocno plisowany dół. Mocno plisowane solejki dodają pośladkom objętości. Panie, które noszą ubrania w rozmiarze XXL powinny też unikać sukienek z geometrycznym wzorem w okolicy bioder. Nie wskazane są także sukienki bombki uszyte ze sztywnych tkanin. Dobre są sukienki z rozkloszowanym dołem w stylu lat 50.