Nowe przestronne mieszkania

Nowe przestronne mieszkania

Nowoczesne mieszkania Poznań są zaprojektowane z troską o mieszkańców: deweloper stara się, aby przestrzeń była jak najbardziej wygodna, a każdy metr kwadratowy – użyteczny.

Różnica w powierzchni

Jedną z cech, jaką mają mieszkania Poznań Jeżyce, są duże i widne kuchnie. W starych domach są małe kuchnie o powierzchni 6-7 metrów kwadratowych, które nie pozwalają na postawienie dużej rodziny przy stole lub zaproszenie gości. Mieszkańcy nowoczesnych mieszkań nie znają takich problemów, ponieważ deweloperzy kierują się europejskimi standardami jakości i projektują najbardziej komfortowe apartamenty. Takie mieszkania od dewelopera wyróżniają się przestronnymi kuchniami-salonami, które pozwalają wybrać miejsca do gotowania, a także do jedzenia i relaksu.

Wygodnie jest organizować spotkania z przyjaciółmi i rodzinne wakacje: jest wystarczająco dużo miejsca na ucztę i imprezę. W razie potrzeby kuchnia – pokój dzienny może nawet wyposażyć dodatkową sypialnię lub mały pokój gościnny.

Kilka łazienek w mieszkaniu

W domach ubiegłego wieku nawet trzy- i czteropokojowe apartamenty mają tylko jedną łazienkę. Jednak nowe mieszkania Poznań Sołacz wyposażone są często w więcej pomieszczeń tego typu. Deweloperzy szczególnie dbają o komfort dużych rodzin i projektują kilka łazienek w mieszkaniach z dwoma lub więcej pokojami. Często kabina prysznicowa jest instalowana w jednym, a wanna w drugim pomieszczeniu, co pozwala każdemu członkowi rodziny wybrać wygodniejszą opcję. W razie potrzeby właściciele mogą uczynić jedną łazienkę prywatną przestrzenią do kąpieli, a w innej zorganizować miejsce do mycia rąk i prania.

Duża sypialnia w nowoczesnym mieszkaniu to specjalna prywatna przestrzeń dla właścicieli. W ostatnich latach coraz więcej par preferuje główne sypialnie, które mają prywatną łazienkę, przeznaczoną tylko dla właścicieli i ukrytą przed gośćmi. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić osobistą przestrzeń i stworzyć wyjątkową atmosferę w sypialni.