Co kryje się za pękniętą szybką?

Rozbity ekran telefonu to nie tylko wada estetyczna. Pęknięta szybka z pewnością przyczynia się do znacznie szybszego rozładowywania, nadmiernego przegrzewania się i przedwczesnego zniszczenia baterii. Ponadto nieszczelny ekran znacznie zwiększa emisję szkodliwego promieniowania z Twojej komórki, a Ty nieświadomie narażasz własne zdrowie na szwank. Nie wspominając już o tym, że zniszczenie telefonu może dalej się pogłębiać – do wewnątrz z łatwością przedostaje się np. para wodna z otoczenia.

Naprawa Apple Katowice – kompleksowa diagnoza

Czy pamiętasz, jak doszło do uszkodzenia Twojego sprzętu? Jeśli powiesz fachowcom, których zatrudnia serwis Apple Katowice, w jaki sposób przednia szybka w telefonie uległa zniszczeniu (uderzenie twardym przedmiotem, upadek z wysokości, itp.), będą wiedzieli, jakich innych usterek można spodziewać się wewnątrz. Co zrobić, by telefon od Apple działał jak nowy? Bez dwóch zdań – trzeba niezwłocznie wymienić ekran oraz dowiedzieć się, czy wszystko w porządku z całym wnętrzem Twojego iPhone’a.

Serwis iPhone, iPad i MacBook – Katowice

Na Śląsku działa wiele punktów usługowych, które trudnią się usuwaniem uszkodzeń – naprawą iPhone’a i innych gadżetów od Apple, jednak nie wszystkie serwisy napraw pozbywają się usterek dosłownie na poczekaniu. Trzydzieści minut, bo tyle średnio trwa naprawa iPhone’a w zupełności wystarcza nie tylko na wymianę pękniętej szybki, ale i na pełną diagnozę stanu telefonu.

Co więcej, fachowcy w przypadku wykrycia usterki zamienią w tym samym czasie wadliwe elementy na fabrycznie nowe części. W serwisie z powodzeniem naprawiają wszystkie urządzenia mobilne, więc możesz śmiało powierzyć temu serwisowi Apple także swojego MacBooka oraz iPada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *